Cadeauzoeker

Burgers & BBQ Bites

Burgers & BBQ Bites Burgers & BBQ Bites 
  • Burgers & BBQ Bites

  • Merk: Jord Althuizen
  • Korte omschrijving: Jord Althuizen's nieuwste BBQ-boek Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness. Back to the USA we go! In Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites neemt pyro-culinair avonturier Jord Althuizen je mee naar de States. Want meer...
  • Levertijd: Op voorraad. Voor 23:59 besteld, morgen in huis
  • € 22.50
  • Achteraf betalen en 30 dagen niet goed, geld terug garantie!

    Bestel hem nu!

    of eerst meer info...


Inhoud

Taal: Nederlands
Bindwijze: Hardcover
Druk: 1
Verschijningsdatum: april 2020
Afmetingen: 25,2 x 19,6 x 3 cm
Aantal pagina's: 208 pagina's
Illustraties: Nee

Betrokkenen

Auteur: Jord Althuizen
Uitgever: Kosmos Uitgevers

EAN

Overige kenmerken

Geslacht: Mannen
NUR code: 440
Subtitel: Smokey Goodness

Merk: Jord Althuizen

Specs:

Jord Althuizen's nieuwste BBQ-boek Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness. Back to the USA we go! In Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites neemt pyro-culinair avonturier Jord Althuizen je mee naar de States. Want soms heb je simpelweg geen tijd voor het echte BBQ werk, en wil je something hot & fast. En waar kunnen ze dat nu beter dan in de USA? In dit BBQ-avontuur neemt Jord je mee van de deli's van New York tot aan de foodtrucks in Portland: op zoek naar a full serving of Smokey Goodness flavour maar voor half the time. Denk big-bigger-biggest BBQ sandwiches, de allerhotste BBQ taco's of spicy BBQ snacks-on- a-stick. We want it all, and we want it now!


Productinformatie   

Meer foto's   

Verkoper   

Je vindt dit artikel ook in:
Boeken Kookboeken Boeken Kookboeken Bekende chefs

Disclaimer:
De tekst en foto's op deze pagina worden door de rechthebbende aangeboden op bol.com. Wij als partner van bol.com promoten slechts dit artikel en ontvangen daarvoor een commissie van bol.com volgens het affiliate marketing model.

Indien rechthebbende zich richt tot ons vanwege vermeende inbreuk op zijn/haar rechten, zullen wij onmiddellijk de betreffende content verwijderen.

Zoek

Doorzoek alle producten binnen Bol.com